AYLAHNI

5 Products
Two JUNGLÜCK products: a brown glass bottle containing a regenerating day cream with SPF 30 and a jar of hyaluronic acid cream

Our "
sets

Reducing dryness
Bestseller
Amber glass pump bottle of Junglock Hyaluron cream with a white and orange label.

50 ml

5 / 5

Hyaluron cream remedy

Balanced moisturizer for balanced and combination skin

Size

33,90 €

678,00 € / l

BASKET  
Soothing redness
Strong skin barrier
Amber glass bottle with a pump dispenser, containing 50 ml of " Ceramides  "serum, labeled with the words "Skincare."

50 ml

5 / 5

Ceramides serum

Nourishes and soothes dry, irritated skin

Size

39,90 €

798,00 € / l

BASKET  
Amber glass bottle with a pump for the Hyaluron body lotion. Suitable for balanced moisturizer.

240 ml

5 / 5

Hyaluron body lotion with fragrance

Balanced moisturizer for the body

Size

22,90 €

95,42 € / l

BASKET  
30% discount
Amber glass bottle containing dark dry shampoo, black pump, notice regarding planned packaging change.

40 g

5 / 5

Dry shampoo for dark hair

Mattifies the hairline and gives it more grip

Color

€17.58 - as a JUNGLÜCK Club Member

19,53 € 27,90 €

488,25 € / kg

BASKET  
Junglück Hyaluron body lotion with fragrance miniature in amber glass bottle

50 ml

5 / 5

Hyaluron body lotion with fragrance

Balanced moisturizer for the body

Size

9,90 €

198,00 € / l

BASKET