SABRILIA

A woman gently touching her cheek, a subtle sheen on her skin, warm lighting.
3 Products
Calendula toner JUNGLÜCK 100 ml

100 ml

5 / 5

Calendula toner

Clarifies, soothes and moisturizes, especially for dry skin

Size

29,90 €

299,00 € / l

BASKET  
Reducing dryness
Bestseller
Amber glass pump bottle of Junglock Hyaluron cream with a white and orange label.

50 ml

5 / 5

Hyaluron cream remedy

Balanced moisturizer for balanced and combination skin

Size

33,90 €

678,00 € / l

BASKET  
Soothing redness
Junglück Rosehip Seed Oil in amber glass bottle

50 ml

5 / 5

Rosehip Seed Oil

Regenerating oil for the face

Size

24,90 €

498,00 € / l

BASKET