TEENAGER CARE

6 Products
Two JUNGLÜCK products: a brown glass bottle containing a regenerating day cream with SPF 30 and a jar of hyaluronic acid cream

Our "
sets

Pigment spots & acne scars (
)
Amber glass bottle containing " Vitamin C " Intensive serum, 30 ml, with a pipette and a list of ingredients.

30 ml

5 / 5

Vitamin C intensive serum

Reduces hyperpigmentation and evens out the complexion

Size

39,90 €

1.330,00 € / l

BASKET  
Bestseller
Azelain serum JUNGLÜCK 50 ml

50 ml

5 / 5

Azelaine serum

Targeted action against impurities

Size

39,90 €

798,00 € / l

BASKET  
Vitamin C Sensitive serum JUNGLÜCK 30 ml

30 ml

5 / 5

Vitamin C Sensitive serum

Balances pale and tired complexion

Size

32,90 €

1.096,67 € / l

BASKET  
Reduces impurities
Bestseller
Beige tube of Spot cream care cream with a black cap and minimalist text design.

10 ml

5 / 5

Spot cream

Reduces localized impurities

Size

22,90 €

2.290,00 € / l

BASKET  
pore refining
An amber glass bottle of alcohol-free jojoba oil with a black pump dispenser and minimalist white label text.

100 ml

5 / 5

Jojoba Oil

Balancing oil for skin, hair and body

Size

24,90 €

249,00 € / l

BASKET  
Sold out
Aloe Vera Spray Junglück 250 ml

250 ml

5 / 5

Aloe Vera Spray

Cooling moisturizing spray for face, hair and body

Size

24,90 €

99,60 € / l

INFORM ME

Sold out

As soon as the item is available again, you will receive an e-mail from us.